facebook linkedin youtube
Język

Pracownik serwisu sprzątającego

Błonie, Warszawa (okolice) / Mazowieckie

Praca w temperaturze od 2 do 5 stopni Celsjusza

Zakres zadań

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • utrzymanie czystości i porządku w hali produkcyjnej oraz części biurowej
  • kontrolę stanów środków czystości
  • kontrola stanów środków czystości
  • przestrzeganie obowiązujących zasad BHP
Od kandydata oczekujemy:
  • chęci i motywacji do pracy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (warunek konieczny)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie oraz dodatkowe premie frekwencyjne, miesięczne i roczne
Dofinansowanie do posiłków oraz darmowa kawa / herbata / barszczyk
Pakiet świadczeń medycznych VIP
Ubezpieczenie na życie
Bony okolicznościowe, paczki świąteczne
Dofinansowanie karty Multisport
Profesjonalne wdrożenie do pracy i przyjazną atmosferę oraz wsparcie Lidera przez cały okres zatrudnienia
Wysokie standardy BHP, odzież robocza
Jasne zasady rozwoju i awansu