facebook linkedin youtube
Język

Kontroler jakości

Błonie, Warszawa (okolice) / Mazowieckie

Zakres zadań
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • monitorowanie punktów kontrolnych (CP) i krytycznych punktów kontroli (CCP) wyznaczonych na zakładzie
  • weryfikowanie prawidłowości i archiwizacja zapisów prowadzonych w obszarach produkcyjnych i magazynowych
  • kontrolowanie materiałów opakowaniowych, surowców, towarów, wyrobów gotowych i prób trwałościowych na zgodność z wymaganiami specyfikacji
  • przeprowadzanie dziennych obchodów zakładu
  • nadzorowanie, monitorowanie i wdrażanie zmian w tekstach przygotowywanych na etykiety produktowe
  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z obsługą działu
Nasze oczekiwania
Od kandydata oczekujemy:
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe (mile widziane technologia żywności, biotechnologia)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • znajomość GMP, GHP, HACPP, BRC, IFS
  • umiejętności analityczne i numeryczne
  • zdolności organizacyjne, dokładność i spostrzegawczość, sumienność i zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • praca w systemie zmianowym
  • mile widziani kandydaci posiadający orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności
Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
Pakiet świadczeń medycznych VIP LUX MED
Bony okazjonalne Sodexo
Dofinansowanie do posiłków oraz darmowa kawa / herbata / barszczyk
Profesjonalne wdrożenie do pracy i przyjazną atmosferę oraz wsparcie Lidera przez cały okres zatrudnienia
Jasne zasady rozwoju i awansu
Wysokie standardy BHP, odzież robocza,