facebook linkedin youtube
Język

Graphic designer

Warszawa / Mazowieckie

Zakres zadań
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • tworzenie materiałów graficznych zgodnych z potrzebami marki, m.in. opakowań, reklam, banerów, plakatów, katalogów, etykiet, materiałów POS, newsletterów, materiałów social media (również DTP)
  • końcową obróbkę zdjęć do publikacji w mediach i do druku
  • kreatywne wsparcie działu marketingu w tworzeniu nowych kampanii oraz identyfikacji wizualnych produktów
  • przygotowywanie grafik i visual content pod różne projekty, spójnych ze strategią wizualną
  • nadzór procesu drukowania, produkcji, kontrolowania jakości
  • tworzenie prostych animacji
  • współpracę z innymi członkami zespołów
Nasze oczekiwania
Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe o kierunkowe (grafika, reklama)
  • praktyczna znajomość narzędzi graficznych w szczególności pakietu Adobe (zwłaszcza Photoshop, Indesign, Illustrator)
  • portfolio z własnymi projektami
  • min. 3 letnie doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej (opakowania, reklamy, etykiet, POS) i online