facebook linkedin youtube
Język

Pracownik działu produkcji

Błonie, Warszawa (okolice) / Mazowieckie

Praca w temperaturze 4-11 stopni Celsjusza.

Zakres zadań
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • obsługę maszyn i urządzeń stosowanych do krojenia i pakowania serów
  • przestrzeganie zasad BHP i jakości
  • realizację wspólnie z zespołem planu produkcyjnego
  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
Nasze oczekiwania
Od kandydata oczekujemy:
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowy (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność współpracy w zespole
Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie oraz dodatkowe premie frekwencyjne i roczne
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie karty Multisport
Bony okazjonalne Sodexo - okolicznościowe, paczki świąteczne
Pakiet świadczeń medycznych VIP, ubezpieczenie na życie Allianz
Dofinansowanie do posiłków oraz darmowa kawa, herbata i barszczyk
Wsparcie Lidera przez cały okres zatrudnienia
Wysokie standardy BHP, odzież robocza