facebook linkedin youtube
Język

Specjalista IT

Warszawa / Mazowieckie

Zakres zadań
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • dbanie o utrzymanie ciągłość pracy firmy poprzez nadzorowanie infrastruktury informatyczne
  • obsługa zgłaszanych usterek oprogramowania i sprzętu informatycznego
  • rozwiązywanie problemów użytkowników oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania dostarczonych usług
  • instalowanie i konfigurowanie nowych urządzeń i programów (doradztwo w doborze systemów wspierających pracę np. asana)
  • znajomość zagadnień cyber bezpieczeństwo
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu analityki stron www
Nasze oczekiwania
Od kandydata oczekujemy:
  • 3 – 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu pakietu aplikacji biurowych od strony użytkowej i konfiguracyjnej
  • znajomość języka angielskiego min. b1
  • motywacja do dalszego rozwoju i podnoszenia wiedzy
  • odpowiedzialność, samodzielność i konsekwencja w działaniu
Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny VIP
Dofinansowanie karty Multisport
Możliwość udziału w szkoleniach językowych
Bony sodexo (okolicznościowe)
Biuro w dogodnej lokalizacji (blisko centrum) – w pobliżu linia tramwajowa, SKM, pętla autobusowa, P&R
Możliwość zakupu produktów firmy na preferencyjnych warunkach
Świeże warzywa i owoce