facebook linkedin youtube
Język

Specjalista ds. rekrutacji i HR

Błonie, Warszawa (okolice) / Mazowieckie

Zakres zadań
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (ustalenie profilu poszukiwanych kandydatów, selekcja CV, umawianie spotkań, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych)
  • prowadzenie procesów onboardingu w tym przygotowanie i przeprowadzenie planu wdrożenia
  • współtworzenie i koordynowanie programów szkoleniowo – rozwojowych dla pracowników
  • dbanie o terminowe realizowanie logistyki szkoleń zamkniętych i otwartych
  • wybór i współpraca z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi
  • ścisła współpraca i wsparcie Managerów przy realizacji zadań i celów z zakresu zarządzania zespołem
  • inicjowanie działań rozwojowych wspierających realizacje celów firmowych
  • wsparcie w działaniach employer breanding
Nasze oczekiwania
Od kandydata oczekujemy:
  • doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku w dziale HR (rekrutacje, szkolenia)
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kompleksowych procesów rekrutacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (codzienna współpraca w tym języku)
  • pozytywne nastawienie i dbałość o utrzymanie dobrej komunikacji i współpracy
  • motywacja do pracy, inicjatywa i wielozadaniowość
  • prawo jazdy kat. B
Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
Pakiet świadczeń medycznych VIP
Dofinansowanie karty multisport
Ubezpieczenie na życie
Dobre warunki zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Bony okazjonalne
Dofinansowanie do posiłków
Jasne zasady rozwoju i awansu
Profesjonalne wdrożenie do pracy i przyjazną atmosferę