facebook linkedin youtube
Język

Specjalista ds. komunikacji & PR

Warszawa / Mazowieckie

Zakres zadań
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • budowanie pozytywnego wizerunku wśród Klientów, Partnerów i Pracowników (PR wewnętrzny i zewnętrzny)
  • przygotowanie strategii i realizację komunikacji do Klientów B2B i B2C w tym: newslettery, samplingi, prezentacje, SoMe, www, etc.
  • prowadzenie i rozwój relacji z mediami (opracowywanie tekstów, materiałów oraz komunikatów prasowych)
  • przygotowywanie i koordynowanie działań Employer Branding
  • przygotowywanie eventów, spotkań relacyjnych (targi, spotkania branżowe)
  • prowadzenie badań i analizy potrzeb Klientów B2B i B2O
  • zarządzanie i przygotowanie materiałów identyfikacji korporacyjnej (np. welcome pack, długopisy, kalendarze, plakaty, ścianki i inne)
  • inicjowanie i wdrażanie nowych pomysłów promujących spółkę
Nasze oczekiwania
Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe o kierunkowe (marketing, PR, dziennikarstwo, zarządzanie)
  • język angielskiego na poziomie C1 / B2 – swobodna komunikacja w mowie i piśmie
  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze komunikacji (współpraca z mediami, social media, eventy)
  • doświadczenie w zakresie działań Employer Branding
  • „lekkie pióro” i doskonała znajomość języka polskiego
  • szybkość działania, umiejętność koordynacji wielu działań jednocześnie
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, elastyczność w działaniu
  • znajomość branży FMCG będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Dofinansowanie karty multisport
Pakiet świadczeń medycznych VIP
Ubezpieczenie na życie
Dobre warunki zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
Bony okazjonalne
Możliwość udziału w szkoleniach językowych
Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu
Profesjonalne wdrożenie do pracy i przyjazną atmosferę
Świeże warzywa i owoce