facebook linkedin youtube
Język

Pracownik magazynu

Błonie, Warszawa (okolice) / Mazowieckie

Zakres zadań
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • kompletację oraz pakowanie towaru wg. zamówień
  • rozładunek i załadunek towaru
  • bieżąca obsługa zamówień
Nasze oczekiwania
Od kandydata oczekujemy:
  • doświadczenia w kierowaniu wózków widłowych
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym – praca od poniedziałku do piątku

Praca w temperaturze 4-11 stopni Celsjusza. Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania, lub do kontaktu telefonicznego 22 886 63 23

Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie oraz dodatkowe premie frekwencyjne miesięczne i roczne
Dobre warunki zatrudnienia w firmie o ustalonej pozycji na rynku
Pakiet świadczeń medycznych VIP
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie do posiłków oraz darmowa kawa / herbata / barszczyk/ barszczyk
Bony Sodexo (okolicznościowe)
Dofinansowanie karty Multisport