facebook linkedin youtube
Język

Młodszy specjalista ds. wsparcia exportu

Warszawa / Mazowieckie

Zakres zadań
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • pełna obsługa dokumentacji wewnątrz działu zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie
  • prowadzenie korespondencji oraz budowanie dobrych relacji z klientami
  • uzupełnianie dokumentacji, w tym kart produktów dla klienta
  • bieżący nadzór, weryfikacja i archiwizacja umów i kontraktów klienckich
  • weryfikację oraz aktualizację informacji o fakturach kosztowych klienta
  • opracowanie bieżących raportów sprzedażowych na potrzeby przełożonego oraz Zarządu
  • wsparcie działu exportu w codziennej pracy
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy
Nasze oczekiwania
Od kandydata oczekujemy:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe o kierunku handel międzynarodowy, ekonomia lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • umiejętność prowadzenia korespondencji z klientami
  • zdolności organizacyjne oraz analityczne
  • umiejętność wybierania priorytetów, zaangażowanie w pracę
  • mile widziani kandydaci posiadający orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności
Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
Pakiet świadczeń medycznych VIP
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie karty Multisport
Bony okolicznościowe
Możliwość udziału w szkoleniach językowych
Biuro w dogodnej lokalizacji (blisko centrum) – w pobliżu linia tramwajowa, SKM, pętla autobusowa, P&R
Świeże owoce i warzywa