facebook linkedin youtube
Język

Młodszy specjalista ds. realizacji zamówień i fakturowania

Warszawa / Mazowieckie

Zakres zadań
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • obsługa programu do zamówień i wprowadzanie nowych zamówień
  • wystawianie faktur i korekt sprzedażowych
  • analiza oraz potwierdzanie poprawności not obciążeniowych i korekt
  • tworzenie zestawień dotyczących rozbieżności towaru w dostawach
  • weryfikacja dostępności towarów wraz z datami przydatności
  • monitorowanie terminów dostaw i realizacji zamówień
  • stała współpracę z handlowcami
Nasze oczekiwania
Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • obsługa pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność i zaangażowanie
Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
Pakiet świadczeń medycznych VIP
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie karty Multisport
Bony okolicznościowe
Możliwość udziału w szkoleniach językowych
Biuro w dogodnej lokalizacji (blisko centrum) – w pobliżu linia tramwajowa, SKM, pętla autobusowa, P&R
Świeże owoce i warzywa