Certyfikat Dobry Produkt 2023 dla sera koziego Goat Farm naturalnego

6 listopada br. zostały przyznane certyfikaty Dobry Produkt 2023. Mają one na celu wyróżnienie i popularyzację najlepszych produktów spożywczych.

Certyfikat „Dobry Produkt” jest wyróżnieniem przyznawanym najlepszym i najciekawszym produktom spożywczym, które charakteryzują się wyjątkową jakością i mają na celu ułatwienie konsumentom podejmowania wyborów podczas zakupów.

W kategorii Produkt wysokiej jakości uznanie zyskał Ser Kozi w Plastrach Goat Farm otrzymując tym samym certyfikat Dobry Produkt 2023. W tegorocznej edycji pod ocenę jury było poddanych ponad 160 produktów, dlatego jest to dla nas ogromne wyróżnienie oraz powód do dumy. Utwierdza nas to w przekonaniu, że ser kozi naturalny pod marką Goat Farm, jest produktem najwyższej jakości coraz częściej wybieranym jako substytut sera z mleka krowiego. Tego powodem są aktualne trendy nawiązujące do zdrowego stylu życia, w które idealnie wpisują się sery Goat Farm. Produkty kozie są lekkostrawne w porównaniu do produktów z mleka krowiego, a dzięki mniejszej ilości białek kazeinowych są mniej alergizujące, dlatego zalecane są dla osób z zaburzeniami pokarmowymi i alergiami pokarmowymi, np. skazą białkową.